کمی منتظر بمانید...
مقایسه
علاقه مندیها

درباره ما

گسترش روز افزون فناوری اطلاعات و کاربرد آن در تمامی علوم ، حقیقتی است انکار نشدنی که پیشگامان علم و تکنولوژی را به خود مشغول کرده است. علم شاخص عصر حاضر، علوم کامپیوتر و به عبارت کلی تکنولوژی اطلاعات IT شناخته شده است. لذا جوامع، سازمانها و موسساتی که بیشترین بهره مندی از این تکنولوژی را دارند ، در ارایه خدمات بهتر و سود آوری بیشتر پیشتاز خواهند بود.

شرکت بشیر رایانه به عنوان یکی از قدیمی ترین فروشگاه های کامپیوتر و  لوازم جانبی و ارایه دهنده خدمات کامپیوتری، در منطقه کاشان با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در این حوزه، در ماه های اخیر قدم های جدی در راستای توسعه کسب و کار خود برداشته است.
از جمله این تغییرات میتوان به راه اندازی فروشگاه اینترنتی تن کالا، باشگاه اعضای بشیر رایانه و ارایه شیوه های جدید خدمات رسانی برای مشتریان اشاره کرد.

بشیر رایانه همیشه تلاش کرده تا با برخورداری از نیروهای متعهد همیشه معتمد مشتریان خود به شمار رود، بر همین اساس یکی از نقاط قوت شرکت بشیر رایانه حسن اعتمادی است که در تمام سال های فعالیت این شرکت از سوی مردم جلب شده است. این شرکت چه در زمینه عرضه کالا چه در زمینه ارایه خدمات، در نهایت صداقت و سلامت به فعالیت خود ادامه می دهد. تمامی کالاهای عرضه شده در این فروشگاه تماما تولید برندهای معتبر می باشد و در عین حال با در نظر گرفتن توان اقتصادی اقشار مختلف جامعه عرضه می شوند.

از سوی دیگر به روز بودن از شاخصه های دیگر فروشگاه بشیر رایانه است. این فروشگاه به رغم سابقه بیست ساله، همیشه خود را با آخرین تغییرات دنیای تکنولوژی به روز کرده است و به طور کلی یکی از دلایل اصلی تداوم فعالیت موفق این فروشگاه در تمامی این سال ها همین بوده است.

به همین دلیل بشیر رایانه برای فصل جدید فعالیت خود شعار : سالهاست که با اعتماد شما پیشرفته ایم، را انتخاب کرده است.